Συνάντηση Φορουμ - ΠΚ εν οψει Συνέλευσης

User avatar
Apostolo-Makr
Senior Member
Posts: 532
Joined: Sat Dec 25, 2010 1:56 am

Post by Apostolo-Makr »

Κυριακή πρωί μπορώ, επίσης και Δευτέρα μετά τις 7:30 το απόγευμα. Είνια σημαντικό να βρεθούμε όσοι περισσότεροι γίνεται.
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

Όποτε σας βολευει.. απεχθάνομαι βεβαια τις πρωινές ώρες τα ΣΚ αλλά οκ...
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

11 αυριο στο Αρωμα πχ, πόσοι λένε ναι;
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Εγώ είμαι μέσα! αλλά απ΄ότι φαίνεται μάλλον οι δυό μας θα είμαστε!
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

nspachis wrote:Εγώ είμαι μέσα! αλλά απ΄ότι φαίνεται μάλλον οι δυό μας θα είμαστε!

Ανακάλυψα ότι το γκρουπ "Μέλη του Panionios Community" δεν το βλέπουν όλοι. Ας το κινήσουμε και από άλλο νήμα.
Ο Χρήστος γκρίνιαξε για την ώρα αλλά είπε 'ναι'
Και άλλοι θα έρθουν
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

PanosT wrote:Ανακάλυψα ότι το γκρουπ "Μέλη του Panionios Community" δεν το βλέπουν όλοι. Ας το κινήσουμε και από άλλο νήμα.
Ο Χρήστος γκρίνιαξε για την ώρα αλλά είπε 'ναι'
Και άλλοι θα έρθουν
Καλημέρα......sorry...
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
Post Reply