4η συναντηση του panionios community

User avatar
vln
Community Hero
Posts: 2280
Joined: Wed Dec 22, 2010 10:43 am

4η συναντηση του panionios community

Post by vln »

Η 4η συναντηση του panionios community θα γινει αυτην την πεμπτη 27 ιανουαριου 2011 και ωρα 21.30 στο καφε ''αρωμα'' στην πλατεια ν.σμυρνης (διπλα στην αγροτικη τραπεζα).

Η συναντηση θα ειναι ''κλειστη'' για τα μελη που ηδη εχουν παρευρεθει στις υπολοιπες συναντησεις και τα κυρια θεματα που θα μας απασχολησουν ειναι

1. η ιδρυση του Ορφεα

2. το οικονομικο κομματι του φορουμ

3. το ανοιγμα σε νεα μελη

4. στηριξη στα τμηματα του ερασιτεχνη

καθως και αλλα πολλα θεματα που διαφορα μελη εχουν θεσει και δεν εχουν ακομα συζητηθει.

Επειδη -οσον αφορα τον ''Ορφεα''- ο χρονος μας πιεζει δεν τιθεται θεμα αναβολης της συναντησης.

Οσοι δεν μπορουν να παρευρεθουν θα ενημερωθουν αμεσα για τις επομενες μας κινησεις.

panionios community
User avatar
reanimator
Principal
Posts: 1824
Joined: Tue Dec 21, 2010 8:41 pm
Location: Λονδίνο
Contact:

Post by reanimator »

count me in απλά θα αργήσω κάνα τεταρτάκι
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Μέσα κι εγώ
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
User avatar
Dimitris K.
Senior Member
Posts: 509
Joined: Tue Dec 21, 2010 11:12 pm
Location: Nea Smyrni

Post by Dimitris K. »

εκτός απροοπτου, ειμαι και εγω μεσα.
The few, the proud, the Panthers.
User avatar
Grog
Community Hero
Posts: 1276
Joined: Tue Dec 21, 2010 10:17 pm

Post by Grog »

Θα ειμαι εκει.
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

Να υποθέσω ότι χθες το πρωί δεν έγινε κάποια συνάντηση?

Προσωπικά πολύ δύσκολα θα μπορέσω να έρθω την Πέμπτη
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

μεσα κι εγώ
User avatar
βαρουχιξ
Principal
Posts: 1019
Joined: Tue Dec 21, 2010 10:15 pm

Post by βαρουχιξ »

count me out 8a leipw ... enimerwste me ...

Για ορφέα έχω κάποιες προτάσεις θα τις αναρτήσω το βράδυ για συζήτηση και με ενημερώνετε τι έγινε ...

για νέα μέλη : μπορεί να ακουστεί λίγο κάπως .. έτσι όπως θα το θέσω, άλλα όπου λαλούν πολύ κοκόροι δεν υπάρχει συνενόησει .. πιστεύω ότι τα άτομα που ήμασταν στην 2η συνάντηση είναι αρκετά για τρέξουν το θέμα φόρουμ, από εκεί και πέρα έαν υπάρχουν άτομα που θα δουλέψουν ναι .. άλλα έαν μαζευτούμε μπολική δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη...
Επίσης θα μπορούσαμε μέσω ορφέα με το καλό να δούμε τα AD words kai Ad senses, affilade banners, όπως επίσης και μια πρόταση για ένα "θυγατρικό" σίτε διαφήμισεις...όπου θα προοθούνται η διαφημιζόμενοι το Κόσμου, του φόρουμ και άλλοι ξέχωρα πανιωνίου για ποιο μεγάλο target group και φυσικά έσόδων για φόρουμ, εφημερίδα και λοιπών που θέλουμε να κάνουμε. Με το που γυρίσω από Καστορία μπορώ να ανεβάσω ένα project εδώ για να το δούμε.

Λογότυπο Ορφέα ?

Προβλήματα Κυκλοφορίας τι μπορούμε να κάνουμε?


Αυτά είχα να πω .. καλυνήχτα σας πάω για βουντού...
η ορθογραφία είναι κάτι που με κατέχει και το κατέχω, όπως και η λογιστική, για αυτό από εδώ και πέρα αυτοπροτείνομαι να συγγράφω εγώ τις επιστολές και τα κείμενα ... ραντεβού στις πλάγιες γραμμές .
User avatar
vln
Community Hero
Posts: 2280
Joined: Wed Dec 22, 2010 10:43 am

Post by vln »

οσοι δεν θα μπορεσουν να ερθουν ας ποσταρουν εδω προτασεις -οπως ο βαρουχας- για να συζητηθουν την πεμπτη.
Όσο μας θεωρείτε πεθαμένους
τόσο θα σκάβετε τον λάκκο σας !
User avatar
jorg
Community Hero
Posts: 303
Joined: Tue Dec 21, 2010 9:35 pm

Post by jorg »

Count me in too
Post Reply