Συνάντηση Φορουμ - ΠΚ εν οψει Συνέλευσης

User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Συνάντηση Φορουμ - ΠΚ εν οψει Συνέλευσης

Post by PanosT »

Στις 30 θα γίνει η ΓΣ που θα συζητηθούν ΟΛΑ τα θέματα της ΠΑΕ και θα ληφθούν οι αποφάσεις για το μέλλον της ομάδας.

Προτείνω η ΠΚ και οσοι από το Φόρουμ επιθυμούν να οργανώσουμε νωρίτερα συνάντηση για να συζητήσουμε και να ενημερωθούμε
Προτείνετε μέρα
User avatar
vln
Community Hero
Posts: 2280
Joined: Wed Dec 22, 2010 10:43 am

Post by vln »

Προτείνω η συνάντηση να γίνει το άλλο σκ
28 ή 29 του μήνα.
Όσο μας θεωρείτε πεθαμένους
τόσο θα σκάβετε τον λάκκο σας !
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Μήπως θα πρέπει να γίνει αρκετά νωρίτερα από το επόμενο ΣΚ σε περίπτωση που θα χρειαστεί να βοηθήσουμε να προετοιμαστεί κάτι?

Πάνο, δεν μας λές καλύτερα αν η συνάντηση αυτή θα είναι καθαρά ενημερωτική, αν θα πρέπει να πάρουμε κάποιες αποφάσεις για να έχουμε μια κοινή γραμμή, ή αν θα πρέπει να προετοιμάσουμε τίποτα (π.χ. υλικό για την παρουσίαση κλπ.)? Έτσι θα έχουμε καλύτερη εικόνα για το αν χρειαζόμαστε χρόνο ή μπορούμε να την κάνουμε μια δυο μέρες πριν τη ΓΣ.
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Κανένα νέο σχετικά με τη συνάντηση του community?

Πάνο, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να λείπω στην άλλη άκρη του Ατλαντικού από την ερχόμενη Τετάρτη μέχρι τη Δευτέρα 30/04 (θα φροντίσω να είμαι πίσω ontime για τη ΓΣ).

Μήπως θα ήταν καλό να κάναμε μια πρώτη συνάντηση αυτή την Κυριακή 22/04. Αν συμφωνείς δεν το ανακοινώνουμε να δούμε πόσοι θα μαζευτούν?
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

nspachis wrote:Κανένα νέο σχετικά με τη συνάντηση του community?

Πάνο, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να λείπω στην άλλη άκρη του Ατλαντικού από την ερχόμενη Τετάρτη μέχρι τη Δευτέρα 30/04 (θα φροντίσω να είμαι πίσω ontime για τη ΓΣ).

Μήπως θα ήταν καλό να κάναμε μια πρώτη συνάντηση αυτή την Κυριακή 22/04. Αν συμφωνείς δεν το ανακοινώνουμε να δούμε πόσοι θα μαζευτούν?

Κι εγώ νομίζω ότι πρέπει να τα πούμε αυτήν την Κυριακή
User avatar
panionix
Senior Member
Posts: 351
Joined: Sat Dec 25, 2010 1:46 am
Location: Αθήνα

Post by panionix »

Συγνωμη, αλλα κυριακη αγωνιζεται η ομαδα στην τριπολη και ενδεχομενως καποιοι να θελουν να ακολουθησουν. Δεν μπορει ταυτοχρονα να γινει μια τετοιου ειδους συναντηση πιστευω.
[SIGPIC][/SIGPIC]
ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ - ΕΞΑΡΤΗΣΗ
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Σωστό!! Μήπως θα μπορούσε να γίνει Δευτέρα ή Τρίτη απόγευμα?

Ας το ανακοινώσουμε να δούμε πόσοι μαζευόμαστε για να το οριστικοποιήσουμε.
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

panionix wrote:Συγνωμη, αλλα κυριακη αγωνιζεται η ομαδα στην τριπολη και ενδεχομενως καποιοι να θελουν να ακολουθησουν. Δεν μπορει ταυτοχρονα να γινει μια τετοιου ειδους συναντηση πιστευω.

Εννοούσα πρωί Κυριακής, που πιθανότατα δεν θα έχουν ξεκινήσει, αλλά είναι σωστή η παρατήρηση
User avatar
thiseos2002
Principal
Posts: 1108
Joined: Fri Dec 24, 2010 8:21 am

Post by thiseos2002 »

PanosT wrote:Εννοούσα πρωί Κυριακής, που πιθανότατα δεν θα έχουν ξεκινήσει, αλλά είναι σωστή η παρατήρηση
Κυριακη πρωι σχετικα νωρις (1030-1100) -πιστευω θα ηταν μια καλη ιδεα
User avatar
nspachis
Community Hero
Posts: 3997
Joined: Wed Dec 22, 2010 9:02 pm

Post by nspachis »

Εγώ είμαι μέσα και Κυριακή πρωί και Δευτέρα ή Τρίτη το απόγευμα αρκεί να το ξέρω μέχρι αύριο γιατί έχω και κάποια άλλη υποχρέωση αρχές τις εβδομάδας.
Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world they've been given than to explore the power they have to change it.
Post Reply