Συζητηση για το panionios community

User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

reanimator wrote:Για την τόνωση της κίνησης στο forum

1) έστειλα μαζικό email σε όλους όσους έχουν γραφτεί και δεν έχουν κάνει activate τον λογαριασμό τους με link προς τη σελίδα ενεργοποίησης

2) έστειλα μαζικό email στους activated registered χρήστες με υπενθύμιση της ύπαρξης μας ;) καθώς και link για reset του password για όσους τυχών το έχουν ξεχάσει.


spamάρεις πάλι??
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
paniwnia
Senior Member
Posts: 255
Joined: Fri Dec 24, 2010 12:19 am
Location: Κουκάκι

Post by paniwnia »

reanimator wrote:Υπάρχει σκέψη για μεταφορά σε άλλη υποδομή. Need to do the math για να μας βγει ίσως και πιο οικονομικά. Και σίγουρα όχι τώρα λόγω φόρτου εργασίας - το βλέπω για αρχές Γενάρη.

laterz

Αρχές Φλεβάρη είμαστε, θα την κάνουμε την κουβέντα τελικά?
Να και μια ευχή που χαράμι δε πήγε
κι αν δε γουστάρεις μάζεψέ τα και φύγε.
Αν περισσέψαν όνειρά μου σκιά μου,
χρέωσέ τα στη φωτιά δεν είναι δικά μου.
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

paniwnia wrote:Αρχές Φλεβάρη είμαστε, θα την κάνουμε την κουβέντα τελικά?

Δεν το κανονίζετε σύντομα, να τα πούμε κι εφ' όλης της ύλης;
Καλή θα τανε μια συνάντηση
User avatar
reanimator
Principal
Posts: 1824
Joined: Tue Dec 21, 2010 8:41 pm
Location: Λονδίνο
Contact:

Post by reanimator »

Απλή ενημέρωση πως δεν έχει γίνει ακόμα κάτι για μεταφορά σε άλλο provider όπως λανθασμένα είχε προ-ανακοινωθεί από τον κο reanimator.
User avatar
PanosT
Community Hero
Posts: 1730
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:36 pm

Post by PanosT »

reanimator wrote:Απλή ενημέρωση πως δεν έχει γίνει ακόμα κάτι για μεταφορά σε άλλο provider όπως λανθασμένα είχε προ-ανακοινωθεί από τον κο reanimator.

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ
User avatar
reanimator
Principal
Posts: 1824
Joined: Tue Dec 21, 2010 8:41 pm
Location: Λονδίνο
Contact:

Post by reanimator »

απλά ταπεινός άξιος συνεχιστής ενός μεγάλου πρώην παράγοντα
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

εκείνο το μαζεματάκι που λέγαμε να κάνουμε σχετικά με το φόρουμ τι λέτε, να το κάνουμε?
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
Grog
Community Hero
Posts: 1276
Joined: Tue Dec 21, 2010 10:17 pm

Post by Grog »

Εγω λεω ναι οπως παντα.
User avatar
βαρουχιξ
Principal
Posts: 1019
Joined: Tue Dec 21, 2010 10:15 pm

Post by βαρουχιξ »

Grog wrote:Εγω λεω ναι οπως παντα.

Φίλε μου το σε όλα λες πάντα ναι δεν είναι κ τόσο καλό! ,!! Επίσης έχουμε κ ένα ανοικτό λογαριασμό εμείς, μπορείς να τα καταθέσεις κ σε λογαριασμό της εθνικής εάν θες να παίξουμε Καλά!!!
η ορθογραφία είναι κάτι που με κατέχει και το κατέχω, όπως και η λογιστική, για αυτό από εδώ και πέρα αυτοπροτείνομαι να συγγράφω εγώ τις επιστολές και τα κείμενα ... ραντεβού στις πλάγιες γραμμές .
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

κανένας άλλος απ το "community group" δεν συμφωνεί ?
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
Post Reply