Συζητηση για το panionios community

User avatar
panionix
Senior Member
Posts: 351
Joined: Sat Dec 25, 2010 1:46 am
Location: Αθήνα

Συζητηση για το panionios community

Post by panionix »

Ανοιγω αυτο το τοπικ για να γραφουμε σχετικα οτι προτασεις - παρατηρησεις υπαρχουν.
Κ ξεκιναω!
Προτεινω την δημιουργια του αντιστοιχου Prediction Game που υπηρχε στο panionios.net και ολοι αγαπησαμε (τρεμε Δημητρη Κ.)!!
[SIGPIC][/SIGPIC]
ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ - ΕΞΑΡΤΗΣΗ
User avatar
Grog
Community Hero
Posts: 1276
Joined: Tue Dec 21, 2010 10:17 pm

Post by Grog »

Καλο! Ποιος θα μπορουσε να το αναλαβει?

Επισης δεν εχω δει στα μελη ακομα τον Σπαθ (παρασπορο) που ειχε αναλαβει την βαθμολογηση...Εχει κανεις επαφη μαζι του?
User avatar
thiseos2002
Principal
Posts: 1108
Joined: Fri Dec 24, 2010 8:21 am

Post by thiseos2002 »

120 members αισιως
User avatar
vln
Community Hero
Posts: 2280
Joined: Wed Dec 22, 2010 10:43 am

Post by vln »

panionix wrote:Προτεινω την δημιουργια του αντιστοιχου Prediction Game που υπηρχε στο panionios.net και ολοι αγαπησαμε!!

τι προτεινετε για αυτο?
User avatar
pauligle
Senior Member
Posts: 103
Joined: Sat Dec 25, 2010 7:11 pm
Location: London, UK

to reanimator

Post by pauligle »

vln wrote:τι προτεινετε για αυτο?

Νομίζω καταρχήν το θεμα είναι να δούμε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην πλατφόρμα vbulletin που έχει στηθεί το νέο φορουμ.

Μόνο ο reanimator μπορεί να απαντήσει σε αυτό.
Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ...
User avatar
panionix
Senior Member
Posts: 351
Joined: Sat Dec 25, 2010 1:46 am
Location: Αθήνα

Post by panionix »

Εκανα καποιες αλλαγες στο ποδοσφαιρο που αφορουν τις επικεφαλιδες των θεματων της καθε αγωνιστικης (για ομοιομορφια) και επισης καποια θεματα εγιναν sticky στο πρωταθλημα και στο δυναμικο της ομαδας. Νομιζω οτι ειναι πιο πρακτικο ετσι.
[SIGPIC][/SIGPIC]
ΠΑΝΙΩΝΑΡΑ - ΕΞΑΡΤΗΣΗ
User avatar
reanimator
Principal
Posts: 1824
Joined: Tue Dec 21, 2010 8:41 pm
Location: Λονδίνο
Contact:

Post by reanimator »

pauligle wrote:Νομίζω καταρχήν το θεμα είναι να δούμε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην πλατφόρμα vbulletin που έχει στηθεί το νέο φορουμ.

Μόνο ο reanimator μπορεί να απαντήσει σε αυτό.


επειδή δεν είχα παρακολουθήσει ποτέ το παιχνίδι αυτό δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς ψάχνουμε. θα το γκουγκλάρω όμως και βλέπουμε!
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

είναι έτοιμη η σελίδα στο facebook

http://www.facebook.com/search.php?q=pa ... 4029208664

ας το διαδώσουμε κ απο κει
όσοι έχετε λογαριασμό στο φατσοβιβλίο μπειτε να σας κάνω admin να φτιάξουμε λίγο την σελίδα
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
Christos3
Community Hero
Posts: 2089
Joined: Wed Dec 22, 2010 5:00 pm

Post by Christos3 »

Εχω βάλει ως admins στην σελίδα στο φατσοβιβλιο τους :Grog, vln, reanimator, pauligle, μεχρι στιγμής.
αν θέλει και καποιος αλλος ας απευθυνθεί στους κυρίους η σε μένα
αν θελετε και έχετε κουραγιο μπειτε και καντε καμια προσθηκη ή βάλτε το κ αλλού.
θα ξαναβάλω την σελίδα και στο fan page: Panionios G.S.S μόλις ηρεμήσει λίγο η κατάσταση με τους σιχαμένους
<<..Καταλάβετέ το. Είμαστε μποέμ και πολύ μεγάλοι για την μιζέρια της κλίκας σας. Πάρτε κύπελλα, πρωταθλήματα, χρυσά μετάλλια ντόπας, βραβεύσεις, ευρωπαϊκά ότι ξεπλένει κατά κάποιο τρόπο τον ακόρεστο μικροαστισμό σας και αφήστε μας στην γλυκιά ρέκλα των ονείρων μας. Μέχρι να βρούμε ουρανό… Πανιωνάρα μου..>
User avatar
vln
Community Hero
Posts: 2280
Joined: Wed Dec 22, 2010 10:43 am

Post by vln »

κανε και τον dimitri k. αλλα φτιαξε του πρωτα ενα ωραιο προφιλ!
Όσο μας θεωρείτε πεθαμένους
τόσο θα σκάβετε τον λάκκο σας !
Post Reply